•  بنيانگذار و رئيس سازمان جهاني سبك كاراته دو (داي دو -جوکو) ایران استاد مجید باغدارنیا

     

     

    - نماينده شهر مشكين شهر : خدابخش پورشاهي
    2- نماينده استان اردبيل :  :رضا  آرنگ
    3- نماينده استان  يزد : احمد علي رضائي
    4- نماينده شهر بومهن : خيرا.. زاهدي
    5- نماينده شهر فومن  : رضا صفائي
    6- نماينده شهر مينو دشت : غلام علي شهمرادي
    7- نماينده شهر كرمان : علي سليماني
    8- نماينده استان گيلان :كريم غلامي
    9-  نماينده شهركرمانشاه : ساسان بساطي
    10- نماينده شهر مشهد : پرويز ذاكري
    11- نماينده استان فارس  : علي غلامي
    12- نماينده استان ايلام : محمد جعفري
    13- نماينده كشور تركيه : عليرضا سعدي
    14- نماينده شهر تهران : محمد شهرياري
    15- نماينده استان همدان : عبدالرضا اردلاني
    16-  نماينده  ارتش شهر گرگان : خليل مرگدري
    17-  نماينده شهر تهران : اميد  خطيبي
    18- نماينده استان مركزي : محمد رضايي
    19-   نماينده شهركرج :بهرام تكين
    20-  نماينده استان گلستان  : محمد موسوي
    21-  نماينده استان آذربايجان شرقي  : اصغر رشتبري
    22-  نماينده شهر بردسير : محمدحسين  خالقي
    23-  نماينده استان كرمان : سيد مصطفي  مهدوي
    24-  نماينده شهر اسلامشهر :كمال طهماسبي
    25-  نماينده شهر تهران : معصومه  ولي پور
    26-  نماينده شهر تهران : طاهره عزيززاده
    27- نماينده شهر مشهد : رضاعلي محمدزاده
    28-  نماينده استان خراسان : سيد عظيم احمدي
    29-  نماينده استان  تهران : مژگان  قرامحمدي
    30-  نماينده شهردزفول : پيمان دلبازي
    31-  نماينده شهر تهران : غلامرضا عباس پاشا
    32-  نماينده شهرچالوس : صادق الكائي
    33- نماينده شهر نوشهر : محمد حسن الكائي
    34-  نماينده شهرسلمانشهر : عبدالرحيم  الياسي
    35-  نماينده شهركلار آباد : جعفر فقيه بصيري
    36-  نماينده شهر قوچان : غلام رضا غيا ثي
    37-  نماينده شهر شيروان : جواد سرشاد استاد
    38-  نماينده شهر گا ليكش : قربان  خسروي
    39-  نماينده شهر كلاله : مسلم خسروي
    40-  نماينده شهر گنبدكاوس : عليرضا خسروي
    41-  نماينده شهر تربت حيدريه : محمد حسن سليماني
    42-  نماينده استان خوزستان : طالب علواني
    43-  نماينده شهر پارس آباد : عبدا..  مددخواه
    44-  نماينده شهر بم : حسن سدري زاده
    45-  نماينده استان كرمانشاه  : عزت اله  محمدي
    46-  نماينده شهر ري  : رضا  فرخي
    47-  نماينده شهر علي آباد : كورش احمديان
    48-  نماينده شهر بندر گز : سيد ابراهيم  موسوي
    49-  نماينده شهر كردكوي  : حسين  طاهرپور
    50-  نماينده كشور سوئد : حميد  فاضلي
    51-  نماينده شهر فيروز آباد  : علي اسدي
    52-   نماينده شهر بندرانزلي : فريبرز  صياد
    53-  نماينده استان چهارمحال بختياري  : اسماعيل اكبريان
    54-  نماينده شهر تهران : مهدي  احمدي
    55-  نماينده استان گيلان : پوراندخت  دلسوز
    56-  نماينده شهر تهران : محمد رضا يوسفي
    57-  نماينده شهر قدس : مصطفي  عسگري
    58-  نماينده شهرشاهرود : علي اصغر  جلالي
    59-  نماينده شهر تهران : محمد احيا ئيان
    60-  نماينده شهر تهران : عليرضا دالايي
    61-  نماينده شهر تهران : حميد رضا  متولي
    62-  نماينده شهر سوسنگرد : حسن  عوده زاده
    63-  نماينده شهرسمنان :كامران مقدم
    64-  نماينده استان كرمانشاه : شبنم  محمدي
    65-  نماينده شهر تهران  :سيد عليرضا وقار
    66-  نماينده شهر تهران : عليرضا  اميني
    67-  نماينده شهر اسلام آباد : قباد شليني
    68-  نماينده شهر تهران : سجاد سانقه
    69-  نماينده استان اصفهان : حميد رضا  آرزو
    70-  نماينده شهر تبريز : نوروز رشتبرزاده
    71-   نماينده شهر سردرود : صمد  زاد زين العابدين
    72-  نماينده شهرمراغه : علي  اسدوندي
    73-  نماينده شهر تهران : همايون  محمدي
    74-  نماينده استان سيستان و بلوچستان  : فرامرز قلي پور
    75-  نماينده شهر تهران : سيد علي  موسوي
    76-  نماينده استان قزوين : سيد رضا  حسيني
    77-  نماينده شهر تهران : مصطفي كربلائي مجيد
    78-  نماينده شهر رشت  : رحمت  ملكي مقدم
    79-  نماينده استان قم : رضا دهكار
    80-  نماينده شهر نوشهر : ابوالفضل  بهرام پور
    81-  نماينده كشورانگلستان  :هادي امامقلي نصيري
    82-  نماينده شهر تهران : علي اصغر  فاضلي
    83-  نماينده شهر تهران : خسرو  مقدادي
    84-  نماينده استان كردستان : مصطفي  كمره ئي
    85-  نماينده شهر تهران : حسين  سعيدي
    86-  نماينده استان لرستان : علي  صفر بيرانوند
    87-  نماينده شهر هشتپر : فريد  مهروي
    88-  نماينده شهر فارسان  : مالك  فاضلي
    89-  نماينده شهر شيروان  : قربانعلي  رضايي
    90-  نماينده استان قزوين : سكينه دودانگه
    91-    نماينده شهر تهران : معصومه  پشك
    92-  نماينده شهر تهران : پدرام  سعدي نژاد
    93-  نماينده شهر تهران : هوشنگ منيري
    94-  نماينده استان چهارمحال بختياري  : بهاره  صادقي
    95-   نماينده شهر تهران : عليرضا  آريا زند
    96-  نماينده شهر تهران : يوسفعلي غراياق زندي
    97-  نماينده شهر ملاير : امين  نافع
    98-  نماينده شهركرمانشاه : شهناز عليپور
    99-  نماينده شهر تهران : محمد امين سلحشوري
    100- نماينده شهر كوهدشت : جواد  آزاد بخت
    101- نماينده شهر نيشابور : حميد خاني
    102-  نماينده استان گلستان  : فرحناز رستماني
    103- نماينده شهر تهران : علي  عامري
    104- نماينده شهر تهران : قاسم حسيني
    105- نماينده ارتش شهر ايلام : شهاب  غضنفري
    106- نماينده شهر گرگان : محمد رضا  آذرمي
    107- نماينده شهر مشهد : محمدعلي داوري عرب
    108- نماينده شهر قزوين : اسماعيل  رجبي
    109- نماينده شهر قزوين : ابراهيم  رجبي
    110- نماينده شهر تهران : جمشيد  اميدي
    111- نماينده شهر بيجار : داريوش كهوند
    112- نماينده شهر اصفهان : احسان  اشتر لركي
    113- نماينده شهر تهران : منصور سرتيپ
    114- نماينده استان مازندران : رضا  عباس پاشا
    115- نماينده شهر اهواز : سيد مجيد  خرساني
    116- نماينده شهر تهران : رضا  رستمي
    117- نماينده شهر تهران : علي  خوش نژاد
    118- نماينده شهر اسفراين  :خليل اله   قلي پور
    119- نماينده شهر مشهد : مهدي  شكيبائي نژاد
    120- نماينده شهر تهران : مجتبي   بارزگاني
    121- نماينده استان هرمزگان  : حسن  عبداللهي پور
    122- نماينده شهر تهران  : فرناد   محمدزاده
    123- نماينده شهر ايلام  : محسن كمري
    124- نماينده شهر گيلانغرب : پيمان  مرادي
    125- نماينده شهر بجنورد : دانيال  جاويدي
    126- نماينده شهر فارسان : فرخنده  باقري
    127- نماينده شهر تهران : حسين  شجاعي زاده
    128- نماينده شهر صحنه : سيروس  حيدري كرجي
    129- نماينده استان اصفهان : نگين  نواح
    130- نماينده ارتش شهر تهران : رحمن   رجبي
    131- نماينده شهر تهران : حميد  دالائي
    132- نماينده استان  قم : سعيده  صفرزاده
    133- نماينده شهر قم : محسن  هراتي
    134- نماينده شهر تهران : محمدعلي  خدابنده لو
    135- نماينده شهر رشت : احمد  جودي
    136- نماينده شهر رشت : ايرج   رفيعي
    137- نماينده استان خراسان : زهره  مروتي فاز
    138- نماينده شهر بيرجند : محمدعلي   خياط
    139- نماينده شهر بندر گز : عبداله  رضائي
    140- نماينده شهر مشهد : سليمه  قليچ زاده
    141- نماينده شهر سرپل ذهاب : بهروز شكري
    142- نماينده شهر خمين : احمد رضا  مشايخي
    143- نماينده شهر اسلام آباد غرب  : عيسي  فتاحي
    144- نماينده كشور هندوستان  : عليرضا  طائف تبريزي
    145- نماينده شهر  شاهرود : ياسر  عرب
    146- نماينده شهر  قصر شيرين  : غلام  چتر زرد
    147- نماينده شهر دورود : علي حسن   رضائي
    148- نماينده شهر  گيلانغرب : رسول نوروزي فرد
    149- نماينده شهر  شيراز : مجتبي  فاطمي
    150- نماينده شهر تبريز : عليرضا  پارسائي
    151- نماينده استان   شيراز : سرور خطيبي
    152- نماينده شهراهواز : فرامرز اسد پور


                                                                                                                                                               جوكوچو مجيد باغدارنيا                   
                                                                                                                                                            بنيانگذار و رئيس سازمان جهاني                
                                                                                                                                                      سبك كاراته دو (داي دو -جوکو) ایران

    ارسال نظرات
    ۱ نظــــــر منتشره: ۰




  • www.ikf.ir