Martial Arts Website
سایت هنرهای رزمی


 • تعداد بازدید: 26
  پنج شنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۷, ساعت ۱۹ و ۵۶ دقیقه
  معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به حضور کاراته در المپیک 2020 انتظار زیادی از این رشته وجود دارد و امیدواریم سبد مدالی ایران را رنگین‌تر و پربارتر کند.
                                                                
   
  به گزارش سایت هنرهای رزمی به نقل از فدراسیون کاراته و به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا داورزنی در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته گفت: کاراته با توجه به قانون منع استفاده از بازنشستگان ۳ ماهی با سرپرستی اداره می شد و مجبور شدیم با فرجی خداحافظی کنیم. مجمع خوبی بود و تعداد زیادی از علاقمندان ثبت نام کرده بودند و برنامه‌های خود را ارائه کردند.
  وی ادامه داد: رقابت خوبی بود به هر ترتیب رقابت انتخاباتی امروز تمام شد و از امروز طباطبایی برای ۴ سال رئیس فدراسیون خواهد بود. با توجه به حضور کاراته در المپیک 2020 انتظار زیادی از این رشته وجود دارد و امیدواریم سبد مدالی ایران را رنگین‌تر و پربارتر کند. طباطبایی و همکارانش برنامه‌های خود را به خوبی پیگیری کنند و مشکلی نداشته باشند.
  عاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان درباره حمایت‌های مالی وزارتخانه از کاراته با توجه به تعدد اعزام‌ها در این رشته گفت: فدراسیون‌هایی که شانس کسب سهمیه و مدال در المپیک را دارند عضو ستاد عالی بازی‌ها هستند و در اولویت قرار دارند. ضرورت دارد منابع خودمان را درست مدیریت کنیم و در اعزام‌های برون مرزی، اردوهای متعدد و سفرهای خارجی به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که از اعزام و انجام سفرهای غیرضروری جلوگیری شود.
  داورزنی تصریح کرد: شاید در برخی اعزام‌ها ضرورتی نداشته باشد که تیم ما حضور پیدا کند و یا نیاز نباشد افراد اضافه همراه تیم اعزام شوند و تنها نفراتی که ضرورت دارد، در کنار تیم باشند اعزام شوند. کاراته جزء رشته‌های پر اعزام است و باید در اعزام‌ها و افراد دقت شود.
  معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که با وجود وعده‌های ۴ سال گذشته اما هنوز خانه کاراته افتتاح نشده است، گفت: با همکاری شرکت توسعه و دستور مقام عالی وزارت، حوزه ورزش قهرمانی پیگیر موضوع است تا این اتفاق خوب در مجموعه آزادی رخ دهد. در کنار خانه ووشو، زمینی برای احداث خانه‌های جودو و کاراته پیش‌بینی شده تا قهرمانان این رشته مشکلی برای برگزاری اردوهای خود نداشته باشند.
  داورزنی خاطرنشان کرد: وزارت ورزش نظر مثبتی دارد و کریمی مدیر شرکت توسعه و تجهیز نیز همکاری لازم را دارد. مطمئن هستم با وجود تمام محدودیت‌ها و کمبودهای مالی مانعی نخواهیم داشت و خانه کاراته هم به زودی احداث خواهد شد تا ورزشکاران این رشته دغدغه‌ای برای اردوها و تمرینات نداشته باشند.
  ارسال نظرات
  ۰ نظــــــر منتشره: ۰
  داورزنی : استعدادیابی حلقه مفقوده در ورزش کشور و یک بحث جدی ست
  داورزنی : استعدادیابی حلقه مفقوده در ورزش کشور و یک بحث جدی ست
   محمدرضا داورزنی، استعدادیابی در حوزه ورزش را یک ضرورت انکارناپذیر دانست
  بازديد معاون وزارت ورزش از اردوي بانوان ووشو
  بازديد معاون وزارت ورزش از اردوي بانوان ووشو
  معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان با حضور در اردوي تيم بانوان ووشو، گفت: مديريت قوي و اراده اي که بين مسئولان، مربيان و ورزشکاران وجود دارد، ووشوي ايران را در مسير موفقيت قرار داده است.
  نشست وزارت ورزش و جوانان و ستاد استانی تبریز۲۰۱۸
  نشست وزارت ورزش و جوانان و ستاد استانی تبریز۲۰۱۸
  نشست مشترک وزارت ورزش و جوانان وستاد استانی تبریز ۲۰۱۸با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار آذربایجان شرقی، معاون گردشگرى سازمان ميراث فرهنگى و  رئيس انجمن ملى موى تاى ایران برگزار شد.

تقویم ورزشی
دنیای رزمی در یک نگاه
بدنسازی
اخبار دنیای بدنسازی فیتنس و بدنسازی مکمل های بدنسازی
فروشگاه اینترنتی سایت هنرهای رزمی