Martial Arts Website
سایت هنرهای رزمی


  • تعداد بازدید: 113
    چهارشنبه, ۲۱ شهريور ۱۳۹۷, ساعت ۱۶ و ۰۹ دقیقه
    دیدارهای هفته هشتم و نهم لیگ نوجوانان پسر در دو گروه روز جمعه – 23 شهریورماه با حضور 19 تیم در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.
     
                                                          

    به گزارش سایت هنرهای رزمی به نقل از فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته هشتم و نهم (پایان مرحله اول) از بیست و دومین دوره لیگ نوجوانان پسر «جام آینده سازان المپیک» در گروه‌های اول و دوم با حضور 19 تیم روز جمعه – 23 شهریورماه به میزبانی خانه تکواندو برگزار خواهد شد تا 8 تیم راه‌یافته به مرحله نهایی مشخص و معرفی شوند.
     
    رقابت‌های گروه اول در قالب 10 تیم باشگاه یزدان، هیات تکواندو استان همدان، باشگاه فرهنگي ورزشي ذوب آهن اصفهان، هیات تکواندو اشترینان، لوازم خانگی کن، فرمانیه، هیات تکواندواستان زنجان، هیات تکواندو استان فارس، هیات تکواندو شمال شرق تهران و مناطق نفت خيز جنوب انجام می‌شود.
     
    برنامه رقابت‌ها گروه اول به شرح ذیل است:
     
    هفته هشتم///
    تیم باشگاه یزدان – تیم لوازم خانگی کن
    تیم باشگاه فرهنگي ورزشي ذوب آهن اصفهان – تیم هیات تکواندواستان زنجان
    تیم هیات تکواندو شمال شرق تهران – تیم هیات تکواندو استان همدان
    تیم مناطق نفت خيز جنوب – تیم هیات تکواندو اشترینان
    تیم هیات تکواندو استان فارس – تیم فرمانیه
     
    هفته نهم///
    تیم باشگاه یزدان – تیم باشگاه فرهنگي ورزشي ذوب آهن اصفهان
    تیم لوازم خانگی کن – تیم هیات تکواندو استان همدان
    تیم هیات تکواندواستان زنجان - تیم هیات تکواندو اشترینان
    تیم هیات تکواندو شمال شرق تهران – تیم فرمانیه
    تیم مناطق نفت خيز جنوب – تیم هیات تکواندو استان فارس
     
    گفتنی است؛ در پایان هفته هفتم رقابت های گروه اول، تیم لوازم خانگی کن با 21 امتیاز در صدر جدول باقی ماند؛ هوگوپوشان هیات تکواندو استان زنجان با 18 امتیاز و تفاضل 30 با یک پله صعود رده دوم را به خود اختصاص دادند و باشگاه یزدان نیز با 18 امتیاز و تفاضل 26 در جایگاه سوم قرار گرفت.
     
     
    رقابت‌های گروه دوم نیز در قالب 9 تیم قفل پارس، هیات تکواندو چالان چولان، تعاونی انقلاب شهریار، شهرداری تبریز، آینده سازان لوازم خانگی کن، پاس قوامین، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هيات تکواندو شهرستان فردیس و هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران پیگیری خواهد شد.
     
    برنامه رقابت‌ها گروه دوم به شرح ذیل است:
     
    هفته هشتم///
    تیم شهرداری تبریز (استراحت)
    تیم هیات تکواندو چالان چولان – تیم پاس قوامین
    تیم هيات تکواندو شهرستان فردیس – تیم قفل پارس
    تیم هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران – تیم تعاونی انقلاب شهریار
    تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن
     
    هفته نهم///
    تیم هیات تکواندو چالان چولان (استراحت)
    تیم شهرداری تبریز – تیم قفل پارس
    تیم پاس قوامین – تیم تعاونی انقلاب شهریار
    تیم هيات تکواندو شهرستان فردیس – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن
    تیم هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه
     
    گفتنی است؛ در پایان رقابت های هفته هفتم گروه دوم، تیم آینده سازان لوازم خانگی کن با 13 امتیاز و تفاضل 20 در صدر جدول قرار گرفت، پاس قوامین با 13 امتیاز و تفاضل 12 رده دوم را به خود اختصاص داد و تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه نیز با 10 امتیاز سوم شد.
    ارسال نظرات
    ۰ نظــــــر منتشره: ۰




    حضور شاگردان بي باك در گرندپري و «جام ریاست فدراسیون جهانی» آسيا
    حضور شاگردان بي باك در گرندپري و «جام ریاست فدراسیون جهانی» آسيا
    تكواندوكاران اعزامي به مرحله نخست مسابقات گرندپري 2017 كه از 18 تيرماه تمرينات خود را در مركز جهاني تكواندو پيگيري مي‌كنند، امروز (شنبه) وارد سومين هفته تمريني خود شده‌اند.
    472 تکواندوکار زن بر شیاپ‌چانگ مسابقات قهرمانی هان‌مادانگ
    472 تکواندوکار زن بر شیاپ‌چانگ مسابقات قهرمانی هان‌مادانگ
    سیزدهمین دوره مسابقات آزاد هان‌مادانگ قهرماني كشور در گروه زنان از روز شنبه (22 اردیبهشت‌ماه) آغاز و به مدت دو روز در فدراسیون تکواندو کشورمان پیگیری می‌شود.
    شکست تکواندوکار آمریکایی برابر حسینی
    شکست تکواندوکار آمریکایی برابر حسینی
    در ادامه رقابت‌های مرحله مقدماتی وزن 63- کیلوگرم، حسینی برابر تکواندوکار آمریکایی به پیروزی رسید و راهی مرحله سوم رقابت‌ها شد.

تقویم ورزشی
دنیای رزمی در یک نگاه
بدنسازی
اخبار دنیای بدنسازی فیتنس و بدنسازی مکمل های بدنسازی
فروشگاه اینترنتی سایت هنرهای رزمی